Veronika Bělová

“Masážím se věnuji od roku 2009, kdy jsem jako studentka nastoupila na střední školu - obor sportovní a rekondiční masér.

Čtyři roky studia jsem zakončila maturitní zkouškou a následně na chvíli masérský obor opustila. Žádná pracovní nabídka se v tu dobu neslučovala s mou představou o poslání maséra. Později se na mě ale usmálo štěstí a stala jsem se hlavní masérkou pro hotely Hilton v Praze, kde jsem jako vedoucí masérka fungovala bezmála dva roky. I když jsem si myslela, že mě po čtyřech letech studií v oboru už nic nového nečeká, opak byl pravdou. Nabyla jsem bohatých zkušeností, které se staly samozřejmou součástí mojí práce a mohu je tak dnes každý den využívat ve své soukromé praxi.

Na malou chvíli jsem svou masérskou kariéru pozastavila pár měsíců po otěhotnění a nyní jsem zase ZPĚT, V PLNÉ SÍLE, V NOVÉ ÚTULNÉ MASÉRNĚ, v salonu Detail Mělník, kde budeme společnými silami bojovat proti vašim bolestem.”

Užitečné informace 

Jak se připravit na masáž

1) Na masáž by měl člověk přijít při plném zdraví. Pokud se o vás pokouší, byť jen obyčejná  rýma, zůstaňte raději odpočívat doma.

2) Nechoďte na masáž ani sytí, ani hladoví - doporučuji si dát něco lehkého maximálně hodinu před masáží.

3) Dbejte na pitný režim více než obvykle.

4) Pokud je to možné, přijďte na masáž umytí.

5) Choďte 5 minut před začátkem masáže.

6) S sebou si nezapomeňte dobrou náladu a chuť na harmonii :-) .

Po masáži

Po masáži se oddávejte už jen odpočinku. Namáhavou práci odložte na jindy a nechte doznívat účinky oleje (nesprchujte se hned po masáži). Nezapomínejte na pitný režim. Pokud jste byli hodně ztuhlí, nezalekněte se bolesti, která může následující dny přijít. Držte se v teple, při prochladnutí se výrazně sníží účinek masáže na rozmasírované svaly. Masáž doporučuji opakovat alespoň jednou za čtrnáct dní.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now