Veronika Bělová

“Masážím se věnuji od roku 2009, kdy jsem jako studentka nastoupila na střední školu - obor sportovní a rekondiční masér.

Čtyři roky studia jsem zakončila maturitní zkouškou a následně na chvíli masérský obor opustila. Žádná pracovní nabídka se v tu dobu neslučovala s mou představou o poslání maséra. Později se na mě ale usmálo štěstí a stala jsem se hlavní masérkou pro hotely Hilton v Praze, kde jsem jako vedoucí masérka fungovala bezmála dva roky. I když jsem si myslela, že mě po čtyřech letech studií v oboru už nic nového nečeká, opak byl pravdou. Nabyla jsem bohatých zkušeností, které se staly samozřejmou součástí mojí práce a mohu je tak dnes každý den využívat ve své soukromé praxi.

Na malou chvíli jsem svou masérskou kariéru pozastavila pár měsíců po otěhotnění a nyní jsem zase ZPĚT, V PLNÉ SÍLE, V NOVÉ ÚTULNÉ MASÉRNĚ, v salonu Detail Mělník, kde budeme společnými silami bojovat proti vašim bolestem.”

Užitečné informace 

Jak se připravit na masáž

1) Na masáž by měl člověk přijít při plném zdraví. Pokud se o vás pokouší, byť jen obyčejná  rýma, zůstaňte raději odpočívat doma.

2) Nechoďte na masáž ani sytí, ani hladoví - doporučuji si dát něco lehkého maximálně hodinu před masáží.

3) Dbejte na pitný režim více než obvykle.

4) Pokud je to možné, přijďte na masáž umytí.

5) Choďte 5 minut před začátkem masáže.

6) S sebou si nezapomeňte dobrou náladu a chuť na harmonii :-) .

Po masáži

Po masáži se oddávejte už jen odpočinku. Namáhavou práci odložte na jindy a nechte doznívat účinky oleje (nesprchujte se hned po masáži). Nezapomínejte na pitný režim. Pokud jste byli hodně ztuhlí, nezalekněte se bolesti, která může následující dny přijít. Držte se v teple, při prochladnutí se výrazně sníží účinek masáže na rozmasírované svaly. Masáž doporučuji opakovat alespoň jednou za čtrnáct dní.